Małopolskie Towarzystwo Inwestycyjne
biznes dobry pomysł na
sukces!

O Nas

Małopolskie Towarzystwo Inwestycyjne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Nowym Sączu jest instytucją łączącą w sobie cechy funduszu inwestycyjnego finansującego rozwój małych i średnich przedsiębiorstw z rejonu Małopolski oraz firmy doradczej wspomagające ich rozwój. Właścicielem, a zarazem prezesem zarządu spółki jest Ryszard Fryc. Jego dotychczasowa działalność - współtwórca między innymi spółki giełdowej Optimus S.A., Deutsche Bank 24 S.A., Radia Echo, oraz kadra wyspecjalizowanych menadżerów - to gwarancja stabilności i profesjonalizmu.

Inwestujemy w przedsięwzięcia z różnych branż i dziedzin gospodarki. Naszym celem jest osiągnięcie dzięki wzmocnieniu finansowemu i pomocy w zarządzaniu, silnej i stabilnej pozycji rynkowej partnera.

Oferujemy finansowanie na zasadzie nabycia udziałów spółki, dopasowując strukturę finansowania do poszczególnych projektów.

Ryszard Fryc jest także fundatororem Fundacji Pomocy Osobom z Autyzmem "MADA".

O Małopolsce

Małopolska to dynamicznie rozwijający się region kraju. Region bogaty w atrakcje turystyczne i niewykorzystane zasoby ludzkie. Małopolska to obiecujące pole działania dla inwestorów pragnących rozpocząć bądź poszerzyć swoją działalność. Małopolskie Towarzystwo Inwestycyjne to instytucja wspomagająca tworzenie biznesu mająca siedzibę w Nowym Sączu, jednym z piękniejszych miast małopolski.

Inwestycje

Projekt i wykonanie: Webvisor Sp. z o.o.